Pamuklu Ejderha Desenli Yeni Nesil T-Shirt

New ÖN SİPARİŞ Pamuklu Ejderha Desenli Yeni Nesil T-Shirt

Pamuklu Ejderha Desenli Yeni Nesil T-Shirt

Conbello Innovative, hiçbir tişörtünde veya giyim ürününde sağlığa zararlı kimyasal madde kullanmamaktadır..!

Yeni Nesil Nano Teknolojik Tişörtler, sezonun en gözde parçaları arasında yer almaktadır. Bayan tişörtleri, hem yazın hem de kışın kullanıma uygundur. Kışın kalın hırkanızın altına  tişört giyerek son derece şık olabilirsiniz. Evinizin içindeyken rahat hareket edebilmek için yine tişört modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde çift yönlü tişörtler en çok rağbet görenler arasındadır. Kadınların kullanmayı en çok sevdiği tişörtler arasında bir de beyaz tişörtler bulunmaktadır. Çünkü beyaz tişört, tüm kombinler ve renkler ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Tişörtler, hem kot pantolonun üzerine hem de eşofmanların üzerine rahatlıkla giyilebilir.

Peki , Conbello Teknolojik Giyimin farkı nedir ?

Aslında, müşterilerimizden detaylı geri bildirimlere girmeden, ana hatları ile kısaca değinelim.

1-      Benzersiz bir ürün sunarak müşteri kitlesini genişletmeye ve ayrıca çapraz satış  yapmayı mümkün kıldığı için benzersiz bir konumlandırma yaratması ,

2-      Ürün kalitesi ve kullanılan yeni nesil teknoloji sayesinde, müşterilere güven duyarak satış yapılmasına imkan vermesi. Elbette bunda sağlığa zararlı hiçbir kimyasal kullanılmaması da önemli bir diğer etken olmakta. Kendileri ve çocukları için daima yüksek kaliteyi isteyen kitle için bu önemli bir husus.

3-      Aynı anda iki farklı tişört giymek ve sadece bir tişört ücreti ödemek gibi ,müşterilerimizden sık olarak duyduğumuz ilginç bir özellik.

4-      Ev,ofis gibi kapalı ortamlarda, sade giyinmek isteyen, ancak, sokağa çıktığında, sanki farklı bir tişört giymiş gibi renklenmesi de en önemli unsurlar olarak dikkat çekmekte.

5-      Birinci kalite T-Shirt yanısıra yine yüksek kaliteli Body Standart modeller ile her zevke uygun olması.

6-      Toptan Alımlarınızda size özel desen ve grafik çalışmasının ücretsiz yapılması gibi benzersiz özellikler öne çıkmakta.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Ücretsiz Kargo

Highest quality fabric and 12 color screen printing

  • Marka: Conbello
  • Ürün Kodu: EJDER-017
  • Stok Durumu: ÖN SİPARİŞ

Mevcut Seçenekler: