Kaliteli Tişört Nasıl Anlaşılır .!

Posted by onder 15/09/2014 7 Yorumlarınız wholesale custom t-shirt,

Aslında, kaliteli tişört ( veya herhangi bir giyim ürünü ) nasıl anlaşılır sorusuna cevap aramadan önce,gerçekten de bir tişörtün kaliteli olması gerekli mi sorusuna net bir cevap verebilmek gerekiyor.

Bu sorunun cevabı galiba tişörtün nerede ve ne amaçla kullanılacağı olsa gerek.Elbette evinizde badana gibi bir iş yaparken, göze hitap edecek kalitede bir tişört giymeniz gerekmez. Gerçi o durumda da,ter emicilik özelliğinin ön plana çıkması gibi başka kriterler ön plana çıkıyor...

Neyse,biz yine ilk sorumuza cevap aramaya devam edelim. Yazıyı okumaya devam ettiğinizde ,pek çok dünya markasının kalite konusunda kullanıcılarını üzmüş olabildiği gibi bazı hassas konulara da değineceğiz.

Ve evet ,cevap kesinlikle kaliteli bir tişört giymeniz gerektiğidir. Peki,neden kaliteli bir tişört giyeceksiniz ki ?. Ne gerek var ? Nasıl olsa bir parça kumaş değil mi ?

Aslında hem evet hem değil. Tamam çok uzattık değil mi ? O halde hemen kaliteli tişört giydiğinizde ki bazı avantajlara değinelim

1- Kaliteli bir tişört,her şeyden önce yakasında kullanılan ek dikiş malzemesi ve işçiliği sayesinde,yıkandığında ve giyildikten bir süre sonra bozulmaz,çarpılmaz. Yakasının sağlam ve düzgün görünüşü ise,tişörtünüzün altına her ne giyerseniz giyin,siz fark etmeseniz bile tam bir uyum sağlayacaktır. Hani bazen bir şeyi güzel buluruz ama neden öyle olduğunu tam kestiremeyiz. İşte bunun sebebi biz farkına varamasak ta beynin bu bütünlüğü çözümleyebilmesidir..

2- Birkaç yıkamadan sonra giyilemeyecek hale gelmez. Aslında bu konuda, çok popüler büyük markaların müşterilerini üzdüğü çok örnek vardır.Bunun sebebi de,fason yaptırdıkları işlerde kaliteli kumaş kullanıl ( a ) mamasıdır. 

3- Üstüne varsa baskı veya dikilmiş süslemelerin yıkama veya kullanım sonrası sağlam ve tutarlı durması.