Köpek Desenli Çocuk Renk Değiştiren Tişört

New Köpek Desenli Çocuk Renk Değiştiren Tişört

Minimum satın alma şartı olmadan, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargodur.

Toptan Tişört Alım İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi 100 % özel pamuklu terletmeyen kumaştan üretilmiştir.

Önemli Bilgi: Sokağa Çıktığınızda Dönüşmesini İstediğiniz Rengi Siparişinizi Verirken Belirtmeyi unutmayın. ( Kırmızı-Mavi-Sarı )

Şaşırtıcı renk değiştiren Nano Teknolojik özelliklerinin yanısıra, aslında en basit anlatımla 1 ürün fiyatına 2 ürün almak gibidir. Üstelik, güneşsiz kapalı ortamlarda görünmeyen desenlerin,açık ortama çıkıldığında görünür hale gelmesi de benzersiz bir görünüm yaratır. Bu Nano-Teknolojik T-shirt ev,ofis veya tüm kapalı ortamlarda tamamen renksiz ve bembeyaz sade görünümlü bir haldedir. Sokağa çıktığınız anda önceden kodlanmış renkli desenleri saniyeler içinde muhteşem göz alıcı şekilde ortaya çıkar..Daha sonra kapalı bir ortama girdiğiniz saniyede ( Ev,market,ofis vb) tekrar eski hali olan renksiz görünüme geçer. Şaşırtıcı,değişken ve eğlenceli.

Kadın-Erkek ve Çocuk tüm bedenler mevcuttur. ( S-M-L-XL-XXL and 4-12 yaş )


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

High-End Apparel and Fitness Apparel Manufacturing

We've thought of all the details to help you launch or grow your apparel brand. We offer a fully integrated, end-to-end service that includes free Tech pack and technical advice, top quality original fabrics, high-end printing systems and meticulous craftsmanship.

Conbello Textile undertakes all transportation operations. Your products are delivered to your door. In addition, thanks to the document we will issue specifically for you, you will not pay customs tax in your country.. All you have to do is plan your sales while you wait for your products.

 

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Köpek Desenli Çocuk Renk Değiştiren Tişört, ,